Pomysł na biznes edycja i korekta tekstów literackich

Nie każdy może powiedzieć o sobie, że jest literatem. Bywa jednak, że obowiązki zawodowe wymuszają na nas pisanie dłuższych, bądź krótszych tekstów i wtedy dopada nas panika. W zakresie ortografii w zasadzie nie musimy się martwić, bo program komputerowy samodzielnie sprawdzi tekst i jeśli zaznaczymy mu taką opcję, nawet poda propozycje prawidłowej pisowni.

Jednak w ramach treści, budowy zdań, a także ogólnej kompozycji urządzenie niewiele może nam pomóc. W takiej sytuacji istnieje możliwość, żeby skorzystać z usług firmy, która wykorzystała pomysł na biznes edycja i korekta tekstów literackich. Wtedy już gniew szefa nam nie straszny, bowiem nagle nasze pisarskie wypociny nabiorą inteligentnego charakteru i nie trzeba będzie się martwić o zlecone zadanie.

Gorzej, jeśli tak się spodoba, że będziemy częściej zmuszani do pisania, bo wówczas pensja będzie uciekać do firmy edytorskiej… Cóż, pozostaje w takiej sytuacji, albo nadal korzystać z usług zewnętrznych, albo samemu w końcu nauczyć się pisać…

Polecane pomysły na biznes: