Pomysł na biznes kawiarnia

Wielkie aglomeracje, gdzie każdy budynek mieści w sobie setki pracujących ludzi, są świetnym miejscem po temu, aby rozwinąć pomysł na biznes kawiarnia. W sytuacji, gdy każdy pędzi do mnóstwa swoich zajęć, a szefostwo niechętnym okiem patrzy na kolejki przy firmowym czajniku (czas korzystniej jest spożytkować PRACUJĄC), dobrze jest zawczasu po drodze wstąpić do kawiarni i wziąć na wynos małe latte lub aromatycznego Earl Greya.

Tymczasem do takiego interesu nie potrzeba nawet jakiegoś szczególnie wielkiego lokalu, przy założeniu oczywiście, iż większość klientów będzie dokonywać zakupów na wynos. A jest to szczególnie ważne w miejscowościach, gdzie każdy metr użytkowej powierzchni jest właściwie na wagę złota. Zatem mały aneks kuchenny, fundusze na wyposażenie, książeczka sanepidowska, biznesplan i można już zaczynać zabawę w wielki biznes!

Nie od razu przecież Warszawę zbudowano, początki bywają mizerne, ale przedsięwzięcie może się przecież interesująco rozwinąć. Może skończy się na sieci kawiarni?

Polecane pomysły na biznes: