Pomysł na biznes bukiety z cukierków

Były już bukiety z pieniędzy, były z liści, o kwiatach nie warto wspominać, bo to standard… Pojawiają się też coraz częściej bukiety ze słodkości. Nic dziwnego, że taki pomysł na biznes bukiety z cukierków został wykorzystany przez niejednego, aktywnego przedsiębiorcę.

Najbardziej interesujące jest to, że parać się nim może i florysta mając bogate doświadczenie w zakresie komponowania bukietów z najróżniejszego doprawdy tworzywa, nie tylko o pochodzeniu roślinnym, ale i przedstawiciel branży spożywczej – cukiernik, bądź detalista sprzedaży słodyczy. Wystarczy odpowiednio zareklamować świadczoną usługę – fotografia w sklepie będzie świetną pomocą w zwabieniu klientów.

Nie warto poza tym zbytnio windować ceny. Ostatecznie każdy, jakby się lepiej postarał, jest w stanie zrobić coś takiego mając do dyspozycji pół kilograma cukierków w papierkach, drut powlekany i piankowe podłoże. Nie w tym rzecz, by raz więcej zarobić, lecz by zachęcić klientów do powrotu, a nic tego nie zapewni łatwiej, jak korzystna cena i estetyczne wykonanie produktu.

Polecane pomysły na biznes: